Asi každý z nás čas od času potřebuje pár rad a informací ve složitém a spletitém světě financí a bankovních trhů. My jsme si toho moc dobře vědomi a tak se Vám snažíme pravidelně poskytovat nejčerstvější informace ze všech koutů finančního světa. Dnešek rozhodně nebude výjimkou a rozhodli jsme se pro Vás připravit článek na téma Poštovní Spořitelny a jejího projektu Era.

Erasvet – internetbanking od Poštovní spořitelny

Era funguje prakticky jako každá solidní banka. Pořídíte zde jak základní osobní účet, spořící Era červené konto, tak i osobní půjčku a půjčku na bydlení až do výše 600 000 korun.  Výhodou je také členství v Era klubu, kde mohou klienti mladší 18 let pravidelně soutěžit o nejrůznější hodnotné ceny. Dají se zde také získávat Era koruny, za které lze po té nakupovat v kategorii „Moje odměny“. Naleznete zde i mobilní telefony, digitální fotoaparáty, či třeba vstupenky do divadla a sportovní vybavení.

Abychom se ale vrátili k bance – na maxibps.postovnisporitelna.cz najdete i přehledné internetové bankovnictví (internetbanking), které Vám jistě pomůže ve správě Vašich financí. K přihlášení do systému Vám postačí pouze identifikační číslo a Váš PIN kód. Důležité je ale nejprve synchronizovat Váš prohlížeč, což uděláte následováním přehledných rad, které najdete pod oknem přihlášení.

Inovace

CASHBACK

Potřebujte peníze, nikde žádný bankomat a právě jste na nákupu. Díky této službě si můžete vybrat hotovost přímo na pokladně. Služba funguje ve vybraných supermarketech a retailových obchodech.

Komfortní vyúčtování

Všechny faktury a účty v jednom internetovém bankovnictví? U ERY to opravdu není problém.

Bezpečné placení na internetu

Era využívá revoluční technologii zvanou PaySec. Díky ní lze bezpečně a hlavně rychle platit přes internet. Už se nemusíte bát, že by Vaše platební údaje někdo zcizil.

Ztráta hesla

Zapomínat je opravdu lické a tak se i Vám může stát, že heslo do IB zapomenete. Nic se neděje. Můžete si poměrně snadno a rychle vygenerovat nové. Stačí zavítat na tyto stránky a postupovat dle pokynů.

To by asi k IB bylo vše a doufáme, že jsme Vám tímto obsáhlým návodem pomohli.