Asi každý z nás čas od času potřebuje pár rad a informací ve složitém a spletitém světě financí a bankovních trhů. My jsme si toho moc dobře vědomi a tak se Vám snažíme pravidelně poskytovat nejčerstvější informace ze všech koutů finančního světa. Dnešek rozhodně nebude výjimkou a rozhodli jsme se pro Vás připravit článek na téma Poštovní Spořitelny a jejího projektu Era.


Erasvet – internetbanking od Poštovní spořitelny

Era funguje prakticky jako každá solidní banka. Pořídíte zde jak základní osobní účet, spořící Era červené konto, tak i osobní půjčku a půjčku na bydlení až do výše 600 000 korun.  Výhodou je také členství v Era klubu, kde mohou klienti mladší 18 let pravidelně soutěžit o nejrůznější hodnotné ceny. Dají se zde také získávat Era koruny, za které lze po té nakupovat v kategorii „Moje odměny“. Naleznete zde i mobilní telefony, digitální fotoaparáty, či třeba vstupenky do divadla a sportovní vybavení.

Abychom se ale vrátili k bance – na maxibps.postovnisporitelna.cz najdete i přehledné internetové bankovnictví (internetbanking), které Vám jistě pomůže ve správě Vašich financí. K přihlášení do systému Vám postačí pouze identifikační číslo a Váš PIN kód. Důležité je ale nejprve synchronizovat Váš prohlížeč, což uděláte následováním přehledných rad, které najdete pod oknem přihlášení.