I dnes jsme zvažovali, jaké téma zvolit pro dnešní článek. Nakonec jsme se rozhodli přidat další díl do naší bankovní mozaiky plné rad a tipů v nejrůznějších oblastí financí. I tentokrát jsme se zaměřili na jednu konkrétní banku – Komerční Banku.

Komereční banka – protože na partnerství záleží

Komerční banka je jedna z největších a nejúspěšnějších bank v České Republice. Její současná hodnota na burze ostatně mluví za vše. Nás ale budou zajímat především její služby. Ať už se chystáte podnikat, renovovat či stavět nový dům, nebo si jen prostě půjčit peníze na cokoliv, u KB se setkáte s kladnou odezvou. Vašemu rozhodování jistě pomůže i pestrá nabídka kalkulaček, které Vám pomohou dostat přibližný pohled na danou půjčku. Když se tedy zaměříme na spotřebitelský úvěr, zjistíme, že u KB si můžete půjčit až 600 000 korun na 6 let. RPSN pak podle kalkulačky činí výhodných 11,4%, což je mezi konkurencí opravdu výhodné.

Internetbanking

U klientů dnes kromě výhodnosti samotných půjček hraje velkou roli také internetové bankovnictví (internetbanking). Chtějí kvalitní, bezpečné a dostupné bankovnictví, které Komerční Banka může nabídnout. Pod záložkou „přímé bankovnictví“ pak naleznete všechny dostupné informace o online procedurách. Na stránkách mojebanka.cz pak naleznete samotné přihlášení do systému. Pokud se přihlašujete poprvé, KB pro Vás připravili přehledné video-tutoriály, ve kterých Vás provedou nastavením počítače krok za krokem.

Zřízení samotného internetbankingu

Dejme tomu, že Vás internetbanking od KB opravdu zaujal a rádi by jste si tuto službu zřídili, ale nevíte jak na to? No věřte nebo ne, je to prostější než se zdá. Stačí zavolat na telefonní číslo 800 152 152 nebo využít internetového klienta Skype. Aby jste si tedy internetbanking mohli aktivovat, stačí přejí na stránky KB. Stačí kliknout na ikonku Mojebanka on-line. Máte-li čipovou kartu lze se přihlašovat i pomocí ji.

Tak co na intertnetbanking od Komerčky říkáte? Nám upřímě se líbí a nemít již vše u FIO tak možná bychom zvažovali i přechod. Takže pokud nemáte ještě internetové bankovnictví doporučujeme od od KB.