I dnes pokračujeme v našem přehledu o českém bankovnictví. Dnešní článek bude o bance, která na našem trhu působí už pěknou řadu let, a mezi jejími klienty nalezneme převážnou část těch spokojených. Ano, řeč bude o Raiffeisenbank, jež nabízí vše od spoření a uložení peněz, až po hypotéky a menší úvěry. Na své si přijdou i podniky a firmy, které by rády investovali do svého zařízení, či na rozjetí nového bussinesu.

Přehledné stránky a vstřícný personál

Mnoho lidí také potěší její vstřícný přístup ke klientům, kterým pomůže třeba s důchodovou reformou. Na stránkách rb.cz najdete přehledné informace o jednotlivých pilířích a při jakémkoliv dotazu Vám pracovníci na zákaznické lince rádi pomohou. Navštívit můžete i místní pobočku – jejich přehled + přehled bankomatů naleznete rovněž na rb.cz.

Elektronický přístup k penězům

Pokud zvažujete u Raiffeisenbank úvěr, hypotéku, či cokoliv jiného, jistě Vás bude zajímat elektronický přístup k Vašemu účtu. Banka totiž nabízí poměrně slušné a spolehlivé internetové bankovnictví – Internetbanking. Své splátky, velikosti účtů, příchozí a odchozí platby tak můžete sledovat na jednom jediném místě. Stránky jsou navíc zabezpečeny proti sledování cizích osob – nemusíte se tak bát o své přihlašovací údaje. Pro maximální přístup k Vašemu kontu, si pak můžete stáhnout aplikaci do mobilu – zkontrolovat si svůj účet tak budete moci i na cestách.